Blog aktualizuję codziennie, a każdy wpis sponsorowany jest oznaczony odpowiednimi tagami z uwzględnieniem nazwy firmy. Na stałe pracuję między innymi z Fiskars, Russell Hobbs, Mlekoma, Młyn Kopytowa, Friends of Glass.


http://www.fiskars.pl/

pl.russellhobbs.com/

www.mlekoma.pl/

http://mlyn-kopytowa.pl/


http://www.friendsofglass.pl/


Zapraszam do odwiedzenia:

Kontakt: mwroblewska@pro.wp.pl

Pozdrawiam,
Małgorzata Wróblewska

5 komentarzy:

 1. Współpracą z Panią Małgorzatą to przyjemność. Dobry kontakt, szybko doszliśmy do porozumienia. Produkt który przysłaliśmy został nie tylko wnikliwe przetestowany, jak i doskonale przedstawiony. Zdjęcia są po prostu piękne. Dlatego też będziemy z pewnością kontynuować współpracę.

  Łukasz Głuszcz, współwłaściciel sklepu ostry-sklep.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo rzetelna blogerka. Z pasją i talentem do tego co robi. Bardzo pomocna i komunikatywna, współpraca z Panią Małgosią to sama przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo udana współpraca! Blogowe wpisy pokazują nie tylko sprawność komunikacyjną i kulinarną pani Małgorzaty, ale po prostu - serce do gotowania :) Kontakt mailowy - wyjątkowo sprawny a przy tym serdeczny. Z prawdziwą przyjemnością sami kontynuujemy a nawet rozszerzyliśmy współpracę z p. Małgosią, ale i polecamy ją innym!

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie polecamy współpracę z panią Małgosią. Serce i pasja, którą wkłada w swoją pracę widoczna jest w każdym wpisie i na każdym zdjęciu. Obiektywne i rzetelne opinie produktów pojawiają się wielokrotnie i pozwalają za każdym razem na nowo odkrywać smaki i aromaty. Kreatywność - level master :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo polecamy współpracę. Otwartość i kreatywność przekładają się na nieszablonowe przepisy. Wszystko wykonywane jest z najwyższą starannością, dbając o najmniejszy szczegół. A Pani Małgosia ... niesamowita! Każdemu życzymy tak wspaniałej współpracy !

  OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie