Wróbelkowe małżeństwo, które z wielką pasją prowadzi  bloga, gra na gitarze, podróżuje i docenia wspaniałą kuchnię, ma niezliczoną ilość książek oraz płyt z dobrą muzyką.

Małgosia


Swoje pierwsze ciasto upiekłam w wieku 6 lat. W zerówce nauczyłam się piosenki, której treść opowiadała jak zrobić ciasto. Niestety w piosence zabrakło informacji, jaką ilość proszku do pieczenia mają na myśli. Więc dodałam jedno opakowanie, a w domu były duże opakowania, takie podwójne. Ciasto wyszło.. a raczej nie wyszło. Już nie pamiętam czy większość była zakalcem czy surowa.


Nauczyła gotować mnie Mama oraz książka Krystyny Broszkiewicz „Kuchnia mojej mamy” wydana w 1994 roku. I od tego roku zaczęła się moja pasja i miłość do gotowania. 15 maja 2015 roku pojawił się pierwszy post i od tej pory piszę z wielką pasją.

Marcin

Pasję do tworzenia odkryłem w sobie będąc jeszcze dzieckiem. Od lat gram na gitarze klasycznej, elektrycznej a także basowej (Youtube) i zacząłem publikować nagrania na youtube. Interesuję się nowinkami elektronicznymi, jestem wielkim fanem sprzętu Apple (ale nie wyznawcą :) ) oraz wszelkich gadżetów - zwłaszcza z funkcją bluetooth. 

W wolnych chwilach czytam kryminały, piję dobre czerwone wino i ubóstwiam sushi. Nie wyobrażam sobie dnia bez kilku filiżanek wyśmienitej kawy w towarzystwie jazzu.
Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie