11:00

Personalizowane wałki do ciasta
Wałek we wzorki marzył mi się od dawna. Zawsze miałam problem by wybrać jeden wzór, bo przecież tyle pięknych jest do wyboru. Z pomocą przyszedł mi sklep My Gift Dna, który ma w ofercie zestaw trzech mini wałków - to oferta idealna dla mnie. 

Wreszcie mogłam wybrać sobie mój ulubiony wzór świąteczny i bez obaw dobrać dwa bardziej szalone. Zdecydowałam się na słodkie zwierzaczkowe ślady i jeden wałek personalizowany specjalnie dla mnie. 


Wzory wykonane są techniką laserową, a sam wałek z wysokiej jakości drewna bukowego. Po zaakceptowaniu przeze mnie projektów, wałki ruszyły pod laser a następnie do mnie. Następnego dnia otrzymałam już paczkę.

Wałki wypróbowałam na kruchym cieście, sprawdziły się świetnie. Niestety ciasto było już zbyt miękkie (czekając aż zrobię dobre zdjęcie...) i wzorki nie wyszły idealnie odbite. Na dobrze schłodzonym cieście wzorki wychodzą idealne.
Mały wałek jest nawet wygodniejszy w użyciu od większego, bo służy jedynie do ozdabiania i bez problemu możemy dekorować już nawet wycięte ciastka, bezpośrednio na blaszce.
Całą ofertę wzorków możecie poznać na stronie internetowej https://mygiftdna.pl/Walki-do-ciasta
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie