15:00

Szlachetna, zdecydowana, zmysłowa - Kawa Ruby od Cafe InaRubin to jeden z najbardziej wyjątkowych kamieni szlachetnych. Jego intensywny kolor utożsamiany jest z ognistym temperamentem, siłą i odwagą. Dodaje witalności i pobudza do działania. Gdy poczytałam o rubinach, stwierdziłam, że w Cafe Ina nie mogli lepiej nazwać swojej kawy.

"Czujemy satysfakcję wiedząc, że nasza kawa stale pobudza do działania i rozbudza zmysły. Zadowolenie naszych klientów pozwala nam podejmować kolejne wyzwania. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe, zaskakujące gatunki i rodzaje kawy. Cafe Ina to kawy świata na wyciągnięcie ręki z jednej z najlepszych palarni kawy w Polsce. Priorytetem jest dla nas świeży aromat palonych ziaren. Sednem sprawy jest dla nas przyjemność z picia kawy."


Kawa, która pobudza pierwszym łykiem. Idealna o poranku. To nie jest kawa na popołudniowe plotkowanie czy chwilę relaksu, chyba że macie ochotę czuć się jeszcze bardziej pobudzonym. To idealna mieszanka o włoskich korzeniach, która świetnie smakuje w wersji "mała czarna".

Mała, czarna i z nieziemską kremową pianką. Po piance zostało tylko wspomnienie i wycieranie filiżanki do zdjęć. Dlaczego? Po zaparzeniu pachniała tak wspaniale, że nie mogłam się oprzeć. 

Pierwszy łyk od razu obnaża rubinową naturę tej kawy. Zdecydowana, mocna, odważna w smaku. Znakomity początek dnia. Dla mnie kolejne łyki były szybkie i równie mocne. Po małej filiżance od razu zapomniałam, że jeszcze chwilkę wcześniej nie miałam ochoty zostawiać rozgrzanego łóżka. Teraz mam energię na milion zadań życia codziennego.

Aromat jest bardzo obiecujący. To on skusił mnie pierwszy do złamania swojej zasady - najpierw zdjęcie, potem próbowanie :) Kawa jest lekko korzenna, dla mnie tu również pierwszą rolę gra czekolada. Tym razem gorzka. Połączenie tych zapachów i smaków, dodaje wrażenia, że mamy przed sobą coś naprawdę wyjątkowego. Szlachetnego i eleganckiego.

Ruby jest dla mnie bardzo poważną pozycją na liście ulubionych kaw. Zdecydowanie w Cafe Ina strzelili w dziesiątkę dobierając mi tę kawę. Nie sądzę, bym chciała się z nią rozstać na dłużej. Zresztą... która kobieta lubi rozstawać się ze swoimi rubinami?
Miejsce pochodzenia: Ameryka Środkowa, Ameryka Południowa, Azja Południowa, Azja Środkowa

Smak: Bogaty, lekko cytrusowy. Zharmonizowana równowaga między goryczą a kwasowością

Aromat: Szeroki wachlarz nuty cytrusowej i karmelowej gorzkiej czekolady oraz korzenny

Palenie: Średnie 

Skład: 60% arabica, 40% robusta

Jak to wygląda cenowo?
Opakowanie ziarnistej kawy o pojemności 225g jest dostępne w cenie 18,00zł. Cena za 1kg to 80zł.

Zapraszam do odwiedzenia:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie