10:30

Raw znaczy surowy - zdrowe słodycze od Raw & Happy - orzech i figa


Dziś ostatni post o smakach Rawnello - łatwy orzech do zgryzienia oraz figa z makiem. Jednym z tych smaków jestem totalnie zauroczona - którym :) ?

"Odkryj naturalny wymiar słodyczy!
Zrobiliśmy dla Was te słodycze, bo... :) ...sami lubimy jeść słodycze. Szukaliśmy sposobu, aby nasza dieta była smaczna, przyjemna i równocześnie zdrowa. Wiadomo, że orzechy, owoce i nasiona są skarbnicą cennych minerałów, enzymów i witamin. Dlatego tylko z nich robimy nasze produkty. Jakość i witalność naszych smakołyków gwarantuje również specjalny proces produkcji, zgodny z zasadami RAW FOOD, w temperaturze poniżej 46*C. Smacznego!"


Łatwy orzech do zgryzienia
 
Pyszne orzechowe kuleczki, w których połączyliśmy słodycz daktyli z delikatnie orzechowym aromatem nerkowców. Przegryź to sam :) 

Skład: daktyle, migdały, wiórki kokosowe, skórka pomarańczy, wanilia bourbon, i nic więcej.


Figa z makiem

Słodkie i zdrowe kuleczki na bazie daktyli z figą obsypane ziarenkami maku. Pełne naturalnego smaku i witamin. 

Skład: daktyle, figi (35%), mak (5%).



Co o nich sądzę? 

Rawnello to jedne z najlepszych, eleganckich i zdrowych słodyczy jakie poznałam. Testowanie kolejnych smaków to była dla mnie ogromna przyjemność. W każdej kulce spotkamy stałego towarzysza - wspaniale daktyle - urozmaicone dodatkowymi składnikami, by każda kulka była niepowtarzalna. 

Rawnello z orzechami nerkowca jest bardzo smaczne, mocno orzechowe i trochę podobne do smaku orzechowy sen o cynamonie. Nie mamy tu jednak korzennej nuty, a sam czysty orzechowy smak. 

Figa z makiem... to jest Rawnello na jakie czekałam. Oszałamiające makowe kulki z mięsistą figą w środku. Nie tylko wyglądają obłędnie, a również tak smakuje. Mogłabym się nad nim zachwycać cały poranek... Odróżniają się wyglądem od pozostałych czterech smaków Rawnello. To zdecydowanie mój hit. Tych kulek naprawdę warto spróbować, ba! Obdarować nimi najbliższe osoby, wierzcie mi, będą zachwycone.




Jak to wygląda cenowo?

Zgodnie z ceneo cena opakowania waha się od 9,00zł do 12,00zł. W opakowaniu znajduje się 110g słodyczy.

Zapraszam do odwiedzenia:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Copyright © 2014 Lifestyle by Gotowanie i blogowanie , Blogger