10:30

Obręcze nie tylko do cytrusówNiepozorne, lekkie i w sumie do czego to jest? Zobaczyłam je na jednym z blogów i bardzo ich zapragnęłam. Bardzo.
 

Awokado obieram codziennie. Czasami zjadam pół i dzielę się z mężem, czasami całe. To zielone cudo w towarzystwie czerwonego grejpfruta to mój ulubiony posiłek. Dodaje mi energii i od razu poprawia humor. Zdarza się, że awokado trzymam również w lodówce i poranne obieranie staje się nie lada wyzwaniem. Skórka jest twarda i się kruszy. Teraz mam na to sposób.


Obręcze Functional Form od marki Fiskars to zbawienie dla wszystkich awokadożerców i cytrusożerców. Świetnie oddzielają skórkę od miąższu zachowując przy tym  gładką strukturę owocu. Świetnie poradzą sobie również z mango.


Awokado przekroiłam na pół, wsunęłam obręcz w miąższ i jednym pociągnięciem miałam obrany owoc. Trwało to zaledwie kilka sekund. Obręcz poradziła sobie świetnie, wpadła w awokado jak w przysłowiowe masło.


Czarna część obręczy jest pokryta antypoślizgową powłoką, więc nawet gdy mamy mokre ręce od np. soku z mango, to nadal obręcz ściśle przylega do ręki. 

 
Nie wyobrażam sobie swojej kuchni bez tego gadżetu. Przyznaję szczerze, nie miałam pojęcia nawet o istnieniu takiego wynalazku i totalnie jestem nim zachwycona. To taki bajer kuchenny, ale bardzo przydatny bajer.


Jak to wygląda cenowo?

Zestaw dwóch obręczy to koszt w wysokości 20,00zł - 25,00zł.


Zapraszam do odwiedzenia:


1 komentarz:

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie