16:00

Popołudniowa filiżanka dobrej kawy - VASPIATTA MATTINONiedzielne popołudnie, cisza, spokój, filiżanka aromatycznej kawy i ja... 

"Kawa i jej pochodzenie: VASPIATTA MATTINO to doskonała mieszanka kaw Arabica i kaw naturalnych pochodzących ze słonecznych plantacji Ameryki Południowej i Azji. Stanowi podstawę porannej kawy pitej na całym świecie. Mattino, to po włosku poranek, o tej porze dnia najlepiej smakuje ta łagodnie pobudzająca kawa, której delikatność nadaje aksamitne wykończenie.
VASPIATTA MATTINO przyrządzana jest najczęściej w stylu amerykańskim, jako caffe Americano. Do bazy pojedynczego lub podwójnego Espresso dolewa się gorącej wody do wysokości filiżanki, w ktorej jest serwowana.
Filiżanka VASPIATTY MATTINO jest wierną towarzyszką porannej gazety."


Od lat w naszym domu mieszka kawiarka, bez niej nie wyobrażam sobie mocnej kawy. Także i tym razem dzięki niej zaparzyłam wyjątkowo pyszną kawę. Mattino znaczy poranek.


Mattino jest wyrazista jak pierwsze poranne promienie słoneczne i delikatna jak rosa. Z każdym łykiem delikatnie mnie pobudza i sprawia, że mam znów siłę na dalsze wyzwania. Smakuje tak samo dobrze o poranku jak i popołudniu, gdy marzę o chwili relaksu.

Zapach kawy jest obłędny, to on pierwszy zawładnął moimi zmysłami. Vaspiatta Mattino to prawdziwa rozkosz. Aksamitny, ale jednak głęboki smak na długo zostaje w pamięci. I mimo, że jedna filiżanka pobudza wyjątkowo dobrze, to dzięki genialnemu smakowi zawsze skuszę się również na drugą.


Jak to wygląda cenowo?

Kawa ziarnista jest dostępna w opakowaniu 1kg w cenie 69,00zł. W mojej opinii to standardowa cena porządnej kawy.

Skład: Mieszanka kaw Arabica i kaw naturalnych pochodzących ze słonecznych plantacji Ameryki Południowej i Azji. Stanowi podstawę porannej kawy pitej na całym świecie.

Sposób zaparzania: Na filiżankę o pojemności 120 ml używamy 2-3 płaskie łyżeczki zmielonej kawy. Temperatura wody nie powinna być wyższa niż 98 stopni C.

Zapraszam do odwiedzenia:
Na zdjęciach:
  • filiżanka do kawy Vaspiatta
  • małe naczynie żaroodporne Uroki Prowansji - Empik


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie