18:30

Grill - smaki i przysmaki - Książka od wydawnictwa REA

W czasach gdy wszystko możemy znaleźć w internecie, drukowane książki już nie są tak popularne i muszą walczyć o swoją pozycję. Sama mam w domu ponad 25 ogromnych półek z książkami - od polskich kryminałów, po naukowe, artystyczne aż do kucharskich. Drukowana książka jest dla mnie przyjemniejsza niż czytanie przepisów w internecie. Jednak są oczywiście zwolennicy ebooków - nie muszę daleko szukać :) - mój mąż posiada nawet dwa czytniki. Sama również go mam, ale uwielbiam zapach druku i szelest kartek.
Od Wydawnictwa REA otrzymałam książkę Grill - smaki i przysmaki. Od razu spodobała mi się twarda okładka książki, która zapewni jej wiele lat w idealnym stanie. Okładka jest "gorąca" i pełna ognia, jeśli nie lubicie krzykliwych kolorów, to po jej zdjęciu ukazuje się stonowana biała oprawa z pięknymi zdjęciami.Tytuł i okładka może zmylić. W tej książce nie znajdziemy nudnych i oczywistych przepisów, a wyrafinowana dania z grilla jak np. eskalopki w pomarańczach czy kotlety z baraniny z winem. 


W książce również znajdziemy mnóstwo przepisów na sałatki, które świetnie będą się komponowały z grillowanymi warzywami czy mięsem. 


Nawet wybredne osoby znajdą coś dla siebie, obszerny spis treści jest umiejętnie podzielony na dania "hity z grilla", mięsa i również został wprowadzony genialny podział sałatek. 


Wszystko jest przejrzyste, przyjemne w czytaniu a większość przepisów jest opatrzona również zdjęciem. Papier jest również nie bez znaczenia, nie przykleja się do palców i pozwala na swobodne przerzucanie stron. 


Podsumowując, książka przypadła mi do gustu. Nie spodziewałam się odkryć w środku tak wyrafinowanych przepisów i jestem całkowicie tym zaskoczona. Polecam każdemu amatorowi grilla lub nawet patelni grillowej :)Zapraszam do odwiedzenia i polubienia:

2 komentarze:

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie