09:30

Przyprawy Premium - przesyłka od Master Cook Polska
Wracając z urlopu zawsze przywożę ze sobą kulę śniegową, to mój ulubiony suwenir i przy okazji piękna ozdoba. Jednak, gdy wracaliśmy z Egiptu przywiozłam ze sobą mnóstwo przypraw. Ogrom kolorów i odmian przytłoczył mnie na tyle, że skuszona słowami "Helloł maj friend, jak se mas kocanie" wybrałam ich chyba z 30. Doszły herbaty, kawy... jak zobaczyłam rachunek na 99$ to cała magia znikła. Chciałaś babo, to masz. Zapłacić trzeba. Wyszło dużo, to prawda. Ale przywiozłam ze sobą aromatyczny szafran (nie coś udające szafran, tylko ten prawdziwy) czy bardzo aromatyczną kurkumę. Niektóre z przypraw już się skończyły, tym bardziej ucieszyła mnie propozycja współpracy ze strony Master Cook Polska. Gdy otworzyłam kurierowi drzwi, pierwsze co usłyszałam to: "Uwaga, jest ciężka". No i faktycznie była, ledwo doniosłam ją do pokoju. Dokończyłam robienie szaszłyków, posprzątałam kuchnię i gdy wreszcie byłam wolna, zaczęłam rozpakowywanie. Żałuję, że nie mam zdjęcia swojej twarzy, kiedy zobaczyłam te wszystkie opakowania. 


Master Cook Polska przysłało mi mnóstwo swoich produktów do przetestowania, paczka mnie wręcz oszołomiła. Ale czy wiecie, kim oni są? 

"DOŚWIADCZENIE 
Nasza marka jest obecna na rynku od 1997 roku. Mastercook jest producentem artykułów spożywczych z bardzo bogatym doświadczeniem i rozbudowanym parkiem maszyn. Dział technologiczny dba o najwyższą jakość produktów ze szczególnym uwzględnieniem tradycyjnych receptur. Nasze produkty zawierają naturalne barwniki i aromaty co stawia nas w czołówce rynkowej pod względem jakości i bezpieczeństwa żywienia. 

TECHNOLOGIA
 
Jesteśmy bezpośrednimi importerami przypraw monolitycznych, dzięki temu mamy pełen nadzór nad jakością naszych wyrobów. Współpracujemy z czołowymi producentami w branży cukierniczo-piekarniczej, rybnej oraz mięsnej. Posiadamy również produkty dedykowane dla gastronomii."
Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie przyprawy oraz dodatki są dostępne, koniecznie odwiedźcie stronę Przyprawy Premium oraz funpage na Facebooku.


Przyprawy pachną wspaniale, są bardzo aromatyczne i bardzo intensywne w smaku. Na pierwszy ogień poszły zioła prowansalskie i jestem całkowicie pod ich wrażeniem. Mieszanka przede wszystkim pachnie - nie ma porównania z tymi, które są w marketach. Przygotowałam kurczaka w panierce z ziół z dodatkiem lawendy, pomysł powstał całkowicie spontanicznie, ale na stałe wpisze się w moje menu. 
W swojej paczce otrzymałam:
 
2 komentarze:

  1. O litości! Zazdroszczę jak nie wiem takiej paki! Sama chętnie przygarnęłabym ten ciężar!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaglądaj zaglądaj :)niedługo kolejny konkurs z przyprawami do wygrania :)

    OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie