11:00

Sokowirówka 3 w 1 Ultimate Juicer - wrażenia z użytkowaniaSokowirówka, a raczej urządzenie 3 w 1 od Russell Hobbs to mój nowy ulubieniec. Nie chowam go nawet do szafki, codziennie rano wyciskam sok z grejpfruta.

3 w 1 to sokowirówka, blender i wyciskarka do cytrusów. Każda z tych funkcji sprawdziła się do mnie wspaniale i śmiało mogę polecić to urządzenie.

Sokowirówka

Najważniejsze było dla mnie, by sokowirówka miała duży otwór na owoce. Często w przystawkach do robotów kuchennych jest dołączana sokowirówka, ale z koszmarnie małym otworem. Sprowadza się to do krojenia nawet każdej marchewki na pół. Robienie soku trwa koszmarnie długo i efekcie soków w domu nie ma. W urządzeniu Russell Hobbs mamy odpowiedni otwór, który pomieści nawet całe jabłko. Przygotowanie soku jest czystą przyjemnością.

Sokowirówka w kilka sekund radzi sobie z jabłkami, marchewką czy burakami, resztki owoców czy warzyw są delikatnie wilgotne, ale nie mokre. Nie ma szans, że z resztek wyciśniemy resztki soku.

Ogromnym atutem jest wyjmowany pojemnik na resztki, bez konieczności rozkładania całej sokowirówki. To przydatna funkcja, gdy wyciskamy sok z marchewki – suchych resztek jest wtedy sporo. 

Blender

To świetna funkcja! Wyciskamy sok, wrzucamy miękkie owoce i blendujemy na gładki koktajl. To wersja urządzenia mix and go, który ma promować zdrowy styl życia. Gotowy pojemnik zakręcamy, wrzucamy do plecaka i zdrowy koktajl może jechać z nami do pracy.


Wyciskarka do cytrusów

To jedyna funkcja urządzenia, w której znalazłam małą wadę – głośność. Urządzenie świetnie radzi sobie z cytrusami, wyciska je do samej skórki. Wyciskarka poradziła sobie nawet z owocem granatu, z którego sok uwielbiam. Praca urządzenia jest jednak głośna, więc nie ma szans wycisnąć sok rano bez obudzenia domowników – jeśli mieszkacie w mieszkaniu, a nie w domu.


Czy warto kupić? Zdecydowanie tak i mówię to z czystym sumieniem. Nie zawalając miejsca w kuchni mamy od razu 3 urządzenia i wiele możliwości pracy z nimi. Wielkim atutem jest również to, że baza urządzenia jest mała i nie przeszkadza na blacie kuchenny.

Dane techniczne:
  • Wszechstronne urządzenie do wyciskania soku i przygotowywania smoothie
  • 3 urządzenia w 1: sokowirówka , wyciskarka do cytrusów, blender
  • Urządzenie pozwala tworzyć w 100% naturalne koktajle na bazie świeżo wyciskanych soków
  • Pojemnik na sok służy również jako pojemnik do blendowania: pojemność 700ml
  • Szeroki podajnik o średnicy 75 mm umożliwia wkładanie owoców w całości
  • 1,3 l pojemnik na pulpę
  • Dziubek niekapek w wyciskarce i sokowirówce
  • Chromowane elementy
  • Elementy nadające się do mycia w zmywarce, nie zawierające BPA
  • Moc 800W


 

2 komentarze:

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie