11:00

Akcesoria Fiskars - korkociąg i nóż do pizzy

Na warsztatach Makaron. To łatwe miałam okazję zobaczyć świetny otwieracz do wina, od razu zapragnęłam go mieć. Nie musiałam długo czekać, bo z warsztatów wracałam już ze swoim egzemplarzem. Od otwieracza do wina, a od wina do pizzy i tak pojawił się w moich rękach jeszcze nóż do pizzy.

Korkociąg 

Na warsztatach Fiskars poznałam uroczy, mały i przydatny korkociąg, który całkowicie nie wymaga użycia siły – w porównaniu do klasycznego korkociągu z łapkami. Sztuka polega na tym, że zakładamy korkociąg na butelkę i wkręcamy cały czas w jedną stronę. Nim się zorientujemy, korek jest w 100% wyciągnięty z butelki.

Nie ma również problemu, by później wyjąć korek z korkociągu, bo korkociąg rozkłada się na dwie części. Kilka sekund i po krzyku.

Korkociąg prezentuje się bardzo elegancko i schludnie. Otwieranie butelek z winem staje się jeszcze bardziej przyjemniejsze.

Cena w internecie to ok. 30zł. 


 
 Nóż do pizzy

Przyznaje, że nie miałam przekonania nigdy do takich wynalazków. Nóż do pizzy bez ostrza ze stali szlachetnej? Omijałam je szerokim łukiem. W końcu jednak natrafiła się okazja do przetestowania takiego noża i… i jestem zachwycona. Nóż nylonowy świetnie radzi sobie nawet z grubą pizzą czy dużą ilością składników. Wchodzi w ciasto jak przysłowiowy nóż w masło. Pizzę kroi się szybko, wygodnie i od razu bez większego problemu rach-ciach mamy ją pokrojoną na 8 kawałków.

Ogromnym plusem jest to, że ser ani składniki pizzy nie przyklejają się do noża. Krojenie jest naprawdę łatwe.

Cena w internecie to ok. 15zł. Zapraszam do odwiedzenia:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie