14:30

Paczka ambasadorki słodyczy dr Gerard od StreetcomTydzień temu dzięki współpracy ze Streetcom otrzymałam obłędną paczkę wypełnioną słodyczami firmy dr Gerard. Przez taką oszałamiającą różnorodność smaków, muszę chować paczki z ciasteczkami, żeby nie były zjedzone od razu :) Kampania genialna.


Jeśli również masz ochotę być jedną z ambasadorek Streetcom wystarczy, że zalogujesz się i wypełnisz ankiety. Mam dla Ciebie link polecający - dołącz do Streetcom


Tym  razem przewodnik ambasadorki jest dostępny w strefie eksperta, nie dołączono wersji papierowej. Również przy tej kampanii zrezygnowano z ulotek. W paczce znalazłam list powitalny i mnóstwo słodyczy.


W paczce znalazłam znane już mi Kremisie - ciastka idealne dla mnie :) Herbatnik i czekoladowy miś z kremowym środkiem. Pryncypałki czekoladowe, wafelki z białą czekoladą i wiórkami. Jedyne na rynku podwójne markizy - Mafijne - oraz słynne już ciastka Pasja. 

Małe i słodkie kuleczki niczym draże Malti keks, mini torcik wafelkowy i to co najlepsze wśród słodyczy - mnóstwo pełnoziarnistych ciastek witAM. 
Pierwsze testowanie ciastek już za nami, za moimi koleżankami i... i są po prostu pyszne. Podwójne markizy cytrynowe skradły moje podniebienie. Orzeźwiające i bardzo smaczne.

Rurki z kremem śmietankowym zostały zblendowane z mlekiem, wyszedł mi pyszny koktajl. Niedługo przepis pojawi się na blogu - póki co zostawiam Was z kuszącymi zdjęciami :)
Zapraszam do odwiedzenia:

2 komentarze:

  1. pyszana kampania, my ez bierzemy udział.
    http://testujacarodzinka.blog.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. Również otrzymałam paczkę dr Gerard i szczerze polecam: rurki zebra, prycytorcik i pryncypałki są prze pyszne!

    OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie