11:00

Blender ręczny z końcówką do ucierania Aura 21503-56 - Russell HobbsOd dwóch miesięcy mam przyjemność romansować z blenderem ręcznym od Russell Hobbs. Zdecydowanie nasz romans przerodził się w długodystansowy związek :)  


Otrzymałam do testowania/używania blender ręczny z końcówką do ucierania Aura 21503-56 i jestem z niego bardzo zadowolona. Jest to mój drugi blender, a tak naprawdę pierwszy porządny. Kiedyś dostałam blender z poziomem mocy 200W i była to totalna porażka, nawet nie pamiętam co się z nim stało. Długo zastanawiałam się nad kupnem blendera, przede wszystkim nie chciałam nic z mocą poniżej 500W. Na przeciw wyszła mi firma Russell Hobbs Polska oferując blender o mocy 600W. Gdy tylko go dostałam zaczęłam szaleć w kuchni.


Specyfikacja:

Moc 600W
Płynna regulacja prędkości
Odłączana stopa ze stali nierdzewnej z ostrzami ze stali nierdzewnej
Posiada końcówkę do ucierania (np.ziemniaków, pomidorów)
Możliwość mycia akcesoriów w zmywarce
Lśniąca biała obudowa z czarnymi i chromowanymi akcentami


Moc

600W w zupełności spełniło moje oczekiwania. Blender posiada dodatkowo pokrętło regulacji prędkości, dzięki czemu bez problemu możemy dostosować moc blendera do używanych produktów.

Nie miałam żadnych problemów z blendowaniem owoców, warzyw,  orzechów czy ziaren pszenicy. Mniejsza prędkość idealnie poradziła sobie z awokado i innymi miękkimi owocami i warzywami. Średniej prędkości używałam przy blendowaniu zupy na krem, zaś największej do blendowania ziaren pszenicy na mąkę. Blender sprawdził się świetnie.


Końcówka do ucierania

Końcówka bardzo ładnie uciera miękkie warzywa. Końcówka jest zrobiona z plastiku, więc zgodnie z instrukcją, należy ucierać tylko dobrze ugotowane warzywa lub owoce. Nie powinno się jej używać do twardych warzyw, z obawy o pękniecie końcówki.


Utrzymanie czystości

Końcówki blendera można myć w zmywarce. Jeśli opłuczemy końcówkę bezpośrednio po użyciu, to resztki jedzenia znikną w kilka sekund. Nie widzę potrzeby prania końcówek w zmywarce, ale dobrze, że jest taka możliwość.


Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Poszerzył moje kulinarne doświadczenia o kilka wspaniałych potraw. Nie wyobrażam sobie już życia w kuchni bez blendera i pysznych zup kremów czy masła z awokado.

Jak to wygląda cenowo?

Zgodnie z ceneo.pl cena blendera waha się od 145,00 zł do 170,00 zł.

Zapraszam do odwiedzenia:

Moje dania przygotowane z użyciem blendera


2 komentarze:

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie