15:30

Mieszanki przypraw od Rafex - Ocena produktu

Prawię połowę przypraw oddałam w ramach konkursu :) i mam nadzieję, że w innych rękach sprawdziły się równie dobrze jak u mnie.


"Rafex - produkcja i hurtownia przypraw
Od samego początku działalności mieliśmy ogromny wybór przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych oraz soli smakowych. Nasze przyprawy są znane i cenione przez wielu konsumentów. TYLKO DOBRE PRZYPRAWY
W swojej ofercie posiadamy tylko dobre przyprawy między innymi takie jak: przyprawy ziołowe, przyprawy korzenne, mieszanki ziołowe, przyprawy polskie, naturalne przyprawy, przyprawy świata.

Większość naszych przypraw nie zawiera glutaminianu sodu. Nasze przyprawy kuchenne są bardzo wysokiej jakości."
Mieszanki przypraw lubię tworzyć sama, więc ta współpraca okazała się dla mnie nie lada wyzwaniem. A również dlatego, że mieszanki przypraw nie wymagają od nas żadnej pracy, są dobrze skomponowane i przyśpieszają cały proces tworzenia idealnej przyprawy. 

Czy mam do czego się przyczepić? Jak zawsze to do soli, lubię sama decydować ile jej użyć. W tych mieszankach sól to na szczęście tylko i aż 30%. Smak potrawy nie został ani razu zdominowany przez ten dodatek  z czego bardzo się cieszę i dlatego bez oporu stworzyłam kilka przepisów. Mój mąż pokochał każdą mieszankę na bazie suszonych pomidorów, a najbardziej pomidory z oregano i chilli, która posłużyła jako panierka do camemberta.
Która paczuszka zasługuje na miano najlepszej? Mieszanki przypraw są słusznie dedykowane do konkretnych przypraw (co nie oznacza, że nie możemy zaszaleć) i każda z nich świetnie sobie radzi. 

Moim zdecydowanym faworytem zostały płatki czosnku, prezentują się wspaniale, wyglądają elegancko jak płatki migdałów i w 100% oddają wiernie smak czosnku. 


1 komentarz:

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie