17:00

Kawa mielona Cafe Liegeois „Magnifico“ - Przyjaciele kawy

Lato gdzieś zniknęło, a jesienny klimat nastał. Na szczęście jeszcze nie ten deszczowy, a ciepły i pełny spadających kasztanów. O 18.00 jest już szaro na dworze i najchętniej położyłabym się spać. Gdzie ta energia z czerwca, lipca, sierpnia kiedy wieczorem miałam jeszcze mnóstwo sił. Zniknęła wraz z latem... Czas ją przywrócić dobrą kawą! W końcu do tego są przyjaciele."Dla prawdziwych kawoszy! Szlachetna, dumna i czysta, Magnifico jest kawą, która potwierdza swoją osobowość jednocześnie podkreślając Twoją. Magnifico uwalnia swoje smaki dla koneserów, którzy rozumieją cenę i wartość rzeczy…"


To co najbardziej lubię w jeszcze zapakowanych kawach, to mały "guziczek" na środku, który od razu pozwala mi się dostać do kawy i poczuć jej aromat.


Magnifico to genialna kawa i w mojej opinii ma przyjemny, rozwijający się smak. Dlaczego? Podzieliłabym go na trzy etapy. Pierwszy smak jest delikatny, lekki, drugi bardziej wyrazisty. Ostatnie łyki kawy zachwycają głębokim posmakiem czekolady. Idealna by dobrze rozpocząć dzień.

 
Jak to wygląda cenowo?

Kawa mielona jest dostępna w opakowaniu 250g w cenie 24,00zł w sklepie Przyjaciele Kawy. Dodatkowo w sklepie możecie znaleźć mnóstwo przepięknych filiżanek, szklanek, nie zapominając o ekspresach i wielu przepysznych kawach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie