20:06

Plamy z wina, atramentu, soku pomarańczowego?Pranie pokrowców z Ikeii zainspirowało mnie do napisania tego krótkiego postu. Urządzając mieszkanie bardzo chciałam mieć białe krzesła - bardzo. Od pierwszego spojrzenia zakochałam się w krzesłach nils, a możliwość ściągania pokrowców była już tylko miłym dodatkiem. Po ostatnich plamach myślę, że to byłby dramat gdybym zdecydowała się na krzesła bez pokrowców a ze stałą tapicerką.


Co było na naszych krzesłach? Oh.. a czego nie było :) Czekały, czekały na jakąś poważną plamę, która już zmusi mnie do wyprania i wyprasowania tych jakże wspaniałych okryć. No więc były jakieś obiadowe plamy, tu coś spadło, tam się rękę wytarło, tu się sok wylał a tam kot się rozłożył z brudnymi łapami. Punkt kulminacyjny to było chyba rozlane wino i piwo. Zdecydowanie wino...


Nie jest to post reklamowy. Szczerze przyznaję, że poznałam Perły Perlux dzięki Streetcom, jednak całkowicie szczerze polecam je jako świetny produkt do prania z wbudowanym odplamiaczem. Do tej pory na większe plamy używałam tylko mocnego odplamiacza, pranie później było dość twarde i nieprzyjemne. Dodatkowo uważam, że tkaniny traciły na swojej jakości. 

Wyprałam trzy brudne, poplamione i wołające o pomstę do nieba pokrowce na krzesła z trzema Perłami Perlux. Pewnie nawet dwie by wystarczyły, ale chciałam mieć czyste krzesła i dałam jedną więcej. Całkowicie poważnie - kobitki (czy też panowie) - w życiu moje białe pranie nie było aż tak białe, aż tak doprane i aż tak całkowicie pozbawione plam.

Pokrowce są miękkie, nie mam uczucia nieprzyjemnego materiału jak w praniu gdy używałam odplamiacza i są niesamowicie białe. Zawsze z przymrużeniem oka patrzyłam na reklamy gdzie facet wsadza szarą koszulkę do pralki a wyciąga białą. Zawsze wcześniej, bo teraz aż żałuję że nie mam zdjęcia przed i po. Różnica jest ogromna.

Także polecam perły, gdyż faktycznie to Najskuteczniejsze Perły :)

Ps.
Nie musicie kupować całego opakowania Perlux, możecie kupić zestaw dwóch pereł w cenie ok.3zł i sami ocenić. To bardzo uczciwe podejście ze strony producenta, bo jeśli produkt się Wam nie spodoba to nie zostajecie z całym zapasem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie