19:00

Paczka ambasadorki Najskuteczniejszych Pereł Perlux od Streetcom

 


Jeszcze kilka dni temu opisywałam Wam co to jest Streetcom. Dziś ponownie poruszam ten temat. Dlaczego? Kolejna paczka ambasadorki jest już u mnie :) Pierwszy raz biorę udział w dwóch kampaniach na raz! Dużo pracy ale warto!

Chcecie dołączyć do grona ambasadorek? Nic prostszego - wystarczy tylko kliknąć i się zarejestrować:

  Streetcom jest pierwszą w Europie agencją zajmującą się marketingiem rekomendacji konsumenckich.  Jest to bardzo skuteczna, sprawdzona na świecie metoda promowania i badania produktów. Do społeczności Streetcom należy ponad 300 000 osób. Są to konsumenci gotowi do poznawania nowych produktów, polecania ich znajomym i dzielenia się opiniami.


Co fajnego dostałam? Same cudeńka! Dwa pełnowartościowe opakowania Pereł Perlux (do białego i do kolorowego prania) i 15 zestawów zawierających dwie perły do prania białego. Paczka naprawdę bardzo imponująca!


Jak sami widzicie, paczka jest MEGA MEGA MEGA duża. A więcej o Perlux dowiecie się niebawem, gdy przetestuje oba warianty pereł. 

A póki co zapraszam Was na stronę www gdzie możecie dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o wariantach Perlux oraz samej marce.

http://badamyperlux.pl/

http://badamyperlux.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie