10:59

Świat suszonych owoców i warzyw - Amkez


Amkez to firma, która powstała z miłości i pasji do zdrowego stylu życia. Ludzie coraz bardziej otwierają się na zdrowe przekąski, dbają o to co jedzą, rezygnują z niezdrowych smażonych chipsów  i uprawiają więcej sportu. Dzięki tej świadomości, eksperci mogą stworzyć dla nas świat suszonych warzyw i owoców. Wszystkie produkty są wyprodukowane ze starannie dobranych odmian owoców i warzyw, co od razu wyczujemy próbując tych przysmaków. Metoda produkcji jest naturalna, pozwala zachować smak i kolor bez użycia konserwantów, cukrów, sztucznych polepszaczy czy barwników. Sama natura. I co najważniejsze - owoce i warzywa są wyłącznie polskiego pochodzenia. A gama oferowanych produktów będzie sukcesywnie powiększana. 


W aktualnej ofercie znajdziemy:
  • suszone krążki jabłka
  • suszone krążki jabłka premium
  • suszone krążki jabłka z cynamonem
  • suszone krążki jabłka ze skórką
  • suszona kostka jabłkowa
  • suszone plastry buraka
  • suszone plastry pomidora


Takie zdrowe przekąski to świetna alternatywa dla popcornu, chipsów czy słodyczy. Eleganckie i kompaktowe opakowanie np. z jabłkami, możemy spakować do torebki czy plecaka i zabrać ze sobą do pracy/kina/zakupy czy po prostu otworzyć wieczorem i chrupać oglądając telewizję. 


A rano szybko przygotujemy pożywne śniadanie! Wystarczy opakowanie kostki jabłkowej, jogurt naturalny lub serek homogenizowany i jedno ciasto pełnoziarniste. Produkty układamy warstwami i niemal od razu mamy efektowne śniadanie dla wszystkich domowników.


Zapraszam do odwiedzenia:

1 komentarz:

  1. Zdjęcia przepiękne! Uwielbiam suszone owoce dodawać do owsianek!

    OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie