11:00

Somersby nowa kampania agencji StreetcomNiedawno rozpoczęła się kampania Streetcom, w której mam okazję uczestniczyć. Tym razem testujemy piwo Somersby o boskim smaku jabłek.

Jeśli tak jak ja chciałabyś/chciałbyś być ekspertem Streetcom, to mam dla Ciebie link polecający. Po kliknięciu w obrazek poniżej przejdziesz bezpośrednio do rejestracji. Do wypełnienia jest kilka ankiet, ale wierz mi – zdecydowanie warto należeć do największej agencji rekomendacji w Polsce. 

https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/51830fac1813cab4ce544a9e6c81a7d8


Piwo Somersby nie jest nowe na rynku, już od jakiegoś czasu możemy delektować się jego smakiem. Jest dostępne w wielu sklepach i nie musimy się trudzić, by je kupić. Wracając jednak do samego piwa - o tak, wyróżnia się na tle innych piw. 

Somersby smakuje jak trochę procentowy sok jabłkowy + bąbelki. To propozycja piwa, która przenosi piwa smakowe na nowy poziom. Czuć jabłka, przede wszystkim jabłka a nie sztuczny syrop owocowy. A najlepiej smakuje schłodzone z kilkoma kostkami lodu :)

Moja paczka ambasadora już się skończyła, teraz przyjdzie czas na wypełnienie wszystkich raportów, które czekają w moim kalendarzu. Część z moich znajomych znała Somersby, część dopiero je odkryła. A wrażenia? Świetne, bo amatorzy słodkich piw wreszcie mają swój idealny trunek.


1 komentarz:

  1. bardzo lubię to jabłkowe piwo. Również brałam udział w tej kampanii :)

    OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie