15:00

Rozkoszuj się idealnym smakiem w niedzielny poranek - Sir William's - Ocena produktu

Przez ostatnie sześć tygodni romansowałam z cudownymi herbatami od firmy Sir William's. Przetestowałam wszystkie smaki z serii Royal Taste i nie będę ukrywać, że jestem szczerze zachwycona. 


Seria Royal Taste to sześć różnych smaków herbaty, o głębokim smaku i nieziemskim aromacie. O każdej z nich pisałam Wam w osobnych postach:
Czy warto kupić tę herbatę?

Zdecydowanie tak. Mój światopogląd na temat herbaty zmienił się o 180* po spróbowaniu pierwszego łyku Earl Grey. Herbata bardzo różni się od tanich saszetek, jest to mocno wyczuwalne w smaku i aromacie. Początkowo aromat może wydawać się subtelny, ale to dlatego, że głównie większość z nas jest przyzwyczajona do sztucznie aromatyzowanych herbat. Wierzcie mi, bliżej im do perfum niż herbaty i nie wrócę do nich już nigdy. Sir William's to świetny krok w drodze do poszukiwania wymarzonego smaku, jest to średnia marka premium, jednak skok jakościowy jest gigantyczny. 


Jeszcze raz... jak to wygląda cenowo?

Każda herbata z serii Royal Taste sprzedawana jest w opakowaniu 50 sztuk saszetek za cenę 69,00zł - 1,38zł za saszetkę. Ogólnodostępne herbaty są w cenach od 0,20zł do 0,40zł za saszetkę. Cena jest więc kilkukrotnie wyższa, jednak za tą ceną idzie jakość. Gigantyczna jakość.


Które smaki podbiły moje serce?

Sir William's zostanie w moim domu na stałe, to pewne. Zakochałam się bez pamięci w smaku Lady White. Wielką miłością, ale nie aż taką jak wyżej wymienioną, obdarzyłam również Royal Queen Of Raspberries. Obie herbaty przypadły mi 100% do gustu, Lady White króluje smakiem i zawsze wywołuje u mnie genialny nastrój, co by się nie działo, dzięki tej herbacie mam zawszę chwilę wyciszenia.


Ile uzyskujemy naparu saszetki?

Z jednej saszetki przygotujemy 300ml herbaty. Czas zaparzania jest inny dla każdego smaku i jest zawsze podany na etykiecie. To samo dotyczy temperatury wody - nie zawsze jest to wrzątek.Zapraszam do odwiedzenia:
1 komentarz:

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie