11:00

Szybki i pyszny obiad - przesyłka od Makarony PolskieKilka dni temu otrzymałam paczkę od Makarony Polska, która zainspirowała mnie do stworzenia dania z już gotowego produktu. 

Najbardziej z całej paczki zachwycił mnie list.. tak list! Nawet mniejsza współpraca może totalnie zaskoczyć i sprawić, że szczerze się uśmiechnę i ucieszę, że ktoś poświęcił kilka minut na napisanie i dołączenie listu przewodniego.


 
W ramach współpracy otrzymałam cztery produkty, dwa ze sztandarowej marki Makarony Polska, jeden z linii Męska Rzecz oraz jeden z linii Stoczek. Dodatkowo dwa gadżety w postaci klamerek do makaronu.

MAKARONY POLSKIE
"„Makarony Polskie” to sztandarowa marka naszej firmy, odwołująca się do najlepszych tradycji polskiej kuchni, dedykowana dla konsumentów ceniących niezmienną jakość w przystępnej cenie. To makarony zawsze polskie, bliskie, kojarzące się  naturą i tradycjami zapamiętanymi z naszych domów rodzinnych. Specjalna mieszanka mąk sprawia, że nasze makarony po ugotowaniu pozostają sprężyste i mają piękny bursztynowy kolor. "


MĘSKA RZECZ
"Linia dań gotowych „Męska Rzecz” dedykowana jest męskiemu gronu konsumentów, którzy poszukują prostych i szybkich sposobów na sycący obiad, jednocześnie zwracając uwagę na korzystną cenę produktu. W asortymencie znajdują się zarówno dania kompletne, stanowiące pełny, zbilansowany posiłek oraz dania typowe dla polskiej kuchni, np. pulpety, gołąbki, flaki czy fasolka z kiełbasą – wszystkie ekstra doprawione, specjalnie pod męski gust."

STOCZEK 

"Firma Stoczek Natura Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy kapitałowej Makarony Polskie SA jest jednym z czołowych producentów dań gotowych w Polsce. Aby zachować domowy smak naszych obiadów, przygotowujemy je wyłącznie z naturalnych składników - bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Oprócz dań gotowych, w naszej ofercie asortymentowej znajdują się także pyszne dżemy i powidła wysokosłodzone, a w linii "Do chleba i ogórka" wyborne smalce z różnymi dodatkami."
 


Pomysłów na makarony miałam więcej niż  tysiąc na minutę, ale co zrobić z gotowym daniem? Na tym blogu nie ma miejsca na banalne rozwiązania, czyli podgrzanie i podanie z ryżem czy ziemniakami.

Posty z produktami będą pojawiać się w każdy poniedziałek :) Efekty mojej kreatywności zobaczycie już za kilka dni. Zanim to jednak nastąpi zachęcam do odwiedzenia stron internetowych:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie