11:00

Poszukiwaczu smaku, strudzony wędrowcu: przyprawy z całego świata - przesyłka od Skworcu

 Od momentu, gdy wysłałam listę produktów, nie minęły nawet 24 godziny a paczka już była u mnie. Wszystko było niesamowicie dokładnie zapakowane, w podwójne foliowe woreczki i zabezpieczone wypełniaczem. Nawet delikatne gwiazdki anyżu w całości przeżyły podróż. Jeszcze nigdzie nie spotkałam się z tak szybką realizacją zamówienia, w końcu tytuł Super Sprzedawcy zobowiązuje :)
"Od początku swej działalności firma Skworcu.com.pl zajmuje się sprzedażą wysyłkową przypraw i herbat całego świata. Stopniowo ofertę poszerzyliśmy o kawy, bakalie, yerby mate oraz akcesoria do ich zaparzania.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług, staramy się zawsze o towar najlepszego gatunku, nierzadko poszukując produktów i nowinek na targach zdrowej żywności. W naszej ofercie znajdują się produkty wyróżnione różnymi nagrodami np. kompozycja przyprawowa Zioła Małgorzatki zdobyła nagrodę na XXIV Targach „Bliżej zdrowia bliżej natury”."

"Skworcu.com.pl – przyprawy, herbaty czy kawy jakie oferuje nasz sklep internetowy to niezwykła propozycja, zupełnie odmienna od standardowych produktów dostępnych w Polsce. W skład naszego asortymentu wchodzi na przykład orzeźwiająca Yerba mate, oryginalna kawa smakowa (m.in. toffi, karmelowa, miętowa) czy też bardzo zdrowa i smaczna herbata zielona.
Postawiliśmy sobie za zadanie dostarczanie naszym Klientom tylko i wyłącznie świeżych, aromatycznych produktów oraz trwałych akcesoriów (np. pojemników na kawę). Herbata jaką oferuje nasz sklep internetowy jest więc nie tylko produktem oryginalnym, ale przede wszystkim aromatycznym i nadzwyczaj smacznym.
Z kolei wszystkie przyprawy, takie jak laska wanilii, imbir, gorczyca czy różnorodne mieszanki pozwalają stworzyć niezwykłe danie, które swoimi walorami zachwyci smakosza o największych wymaganiach."

W swojej paczce otrzymałam aż 13 produktów:
Jak wspominałam na początku, każda paczka była bardzo dokładnie zapakowana. Aromat eukaliptusa było czuć nawet przez grubą warstwę folii :) Napar z niego jest niesamowity i przepyszny, ale o tym dowiecie się w kolejnym poście. 

Przepisy z produktami Skworcu będą pojawiać się w każdą środę przez kilkanaście kolejnych tygodni, potem przyjdzie czas na podsumowanie. 


Zapraszam do odwiedzenia:


1 komentarz:

  1. Ale dużo świetnych rzeczy, szczególnie te kwiaty lawendy mnie intrygują, ponieważ słyszałam o lawendowej lemoniadzie i chyba muszę poszukać ich w sklepach;) A wszystkie przyprawy wyglądają bardzo kusząco;)

    OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie