14:13

Nie chcę pestek, nie chcę skórek... Prezent od Streetcom&Łowicz
Nowa reklama ekstra gładkich dżemów Łowicz zagościła w naszym domu na stałe. Totalnie na stałe :) Teraz każdy powód jest dobry by zaśpiewać... Nie chcę pestek, nie chcę skórek i dalej układamy nasze rymy. Gdy mój już dziesięcioletni canon zaczął podupadać na zdrowi powstała nowa wersja piosenki:

"Nie chcę pestek, nie chcę skórek
Mój aparat to już wiórek...:(
Ale jutro jest niedziela
Ktoś do sklepu się wybiera"


Mój mąż również tworzy swoje rymy i tak sobie śpiewamy :) Genialna reklama i wpada w ucho - tym bardziej cieszę się, że zostałam Ambasadorką Sosów Egzotycznych Łowicz. I właśnie o tym jest dzisiejszy post. Pewnie pamiętacie moje pyszne potrawy z sosami egzotycznymi - pizza, łagodne udka po karaibsku, mix przepisów w rekomendacji - włożyłam dużo serca w tę kampanię i postanowiłam, że każdą kolejną będę przeprowadzać na minimalnie takim poziomie jak teraz. Przeanalizowałam swoje wcześniejsze aktywności i doszłam do wniosku, że przecież da się lepiej. A jeśli da się lepiej... to dlaczego nie spróbować, tak dla samej siebie. 

Moja aktywność, szczere i wyczerpujące pisanie raportów przyniosło fajne efekty. Wreszcie udało mi się zarekomendować każdą rozmowę. Dodatkowo kampania była naprawdę cudowna, robiłam coś, co uwielbiam - gotowałam różne pyszności :) Kilka dni temu zadzwoniła do mnie miła Pani ze Streetcom i chciała potwierdzić mój adres korespondencyjny. Przyznam, że to mnie zaskoczyło, a po chwili usłyszałam, że dostanę drobny prezent za swoją aktywność w kampanii. WOW. Takiego wyróżnienia całkowicie się nie spodziewałam. I faktycznie... wczoraj zapukał do mnie kurier. 


 
Cieszę się podwójnie - akurat wczoraj miałam imieniny i oprócz cudownych kwiatów od mojego męża dostałam również prezent od Streetcom. Moja aktywność została nagrodzona tak:


Bardzo chciałabym podziękować Streetcom oraz Łowiczowi za docenienie mojej pracy :) A wszystkim Ambasadorkom życzę, by również ich praca była doceniona tak jak moja. To naprawdę wspaniałe uczucie i ogromna bomba motywacyjna.


Jeśli chcesz zostać Ambasadorką tak jak ja, to zapraszam do rejestracji:

https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/51830fac1813cab4ce544a9e6c81a7d8

4 komentarze:

 1. Gratuluję zarówno bardzo fajnej i smacznej kampanii, jak i przepięknej nagrody!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to ja zapraszam do siebie na konkurs :) http://vitraillight.blogspot.com/2015/06/pierwszy-konkurs.html

   Usuń
 2. Bardzo dziękuję;) następnym razem chętnie podzielę się próbkami do testowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne prezenty. Fajnie, że zostałaś doceniona. ;)
  Pozdrawiam,
  pati-testuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

1. Dziękuję za pozostawienie komentarza.

2. Jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz napisać do mnie maila: mwroblewska@pro.wp.pl

Instagram #gotowanieiblogowanie @gotowanieiblogowanie